ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Naprawa kokpitów

Oldtimer - Amatur

Skutkiem niektórych zdarzeń drogowych bywa wystrzelenie poduszki powietrznej i zniszczenie deski rozdzielczej samochodu. W takiej sytuacji konieczna staje się kompleksowa regeneracja kokpitu. Wykonanie tego procesu we właściwy sposób nie jest wcale tak prostą sprawą. Wymaga to odpowiedniego podejścia, a także zastosowania określonych środków i unikania innych, wśród których należy wymienić farby, lakiery czy flok.

Najbardziej profesjonalne rozwiązanie to tak zwane skajowanie, czyli obłożenie deski rozdzielczej całkowicie nowym materiałem, który zawsze jest dobierany odpowiednio do potrzeb klienta, a także wyglądu auta tak aby wkomponowywał się naturalnie we wnętrze samochodu. Struktura i barwa mają być dopasowane do całości.

Tylko część zakładów posiada w swoim magazynie taką gamę materiałów by wyglądało to dobrze i w niczym nie odbiegało od oryginalnych desek rozdzielczych. Kleje używane do tego procesu spełniają określone wymagania i są produktami z najwyższej półki jakościowej. Innym wyjściem jest malowanie konieczne gdy sama konstrukcja deski jest zbyt złożona by posłużyć się pierwszą metodą. Nanoszona powłoka pokrywa deskę w całości, przy okazji znacznie zwiększając odporność na temperaturę.

Pełen profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac naprawczych kokpitu i krótki czas oczekiwania to wielkie zalety wybrania naszego warsztatu.