ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Autoryzowany serwis obsługi – zalety dla właściciela auta

Posiadanie samochodu, niezależnie czy osobowego, czy dostawczego, wiąże się z ciągłym ponoszeniem kosztów jego eksploatacji. Obejmują one nie tylko paliwo lub odpowiednio dobrany pakiet ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim okresowe przeglądy techniczne oraz usuwanie skutków ewentualnych awarii. Konieczne staje się więc wybranie odpowiedniego miejsca, w którym szybko zostaną przeprowadzone wymagane naprawy. Najczęściej są to małe lokalne warsztaty mechaniczne, ale coraz częściej kierowcy decydują się na skorzystanie z usług autoryzowanych serwisów obsługi, jakie można znaleźć przy dealerach znanych marek motoryzacyjnych.

Autoryzowany serwis, drogo, ale fachowo i solidnie.

Ten sposób serwisowania samochodu z pewnością nie należy do najtańszych, ale ze względu na liczne zalety, jest chętnie wybierany szczególnie przez posiadaczy nowych aut. W serwisie producenta mogą oni przede wszystkim liczyć na profesjonalną obsługę, a zatrudnione tam osoby mają odpowiednią wiedzę predysponującą je do wykonywania tej trudnej pracy. Praktycznie przez cały czas przechodzą najróżniejsze szkolenia, dzięki którym są w stanie błyskawicznie zlokalizować i usunąć każdą usterkę, nawet najbardziej skomplikowaną. Niekiedy wymaga to dostępu do wielu fachowych informacji, a najlepsze udostępniają w swoich bazach danych producenci poszczególnych marek samochodów. Niebagatelne znaczenie ma również wyposażenie tego typu placówek. W przeciwieństwie do większości warsztatów znajdziemy w nich najnowsze urządzenia diagnostyczne oraz specjalistyczne narzędzia najwyższej jakości, specjalnie dedykowane do usuwania konkretnych awarii i całkowicie niedostępne poza autoryzowanymi serwisami. Oczywiście wszystkie naprawy są wykonywane z użyciem oryginalnych części, których parametry spełniają surowe wymagania stawiane przez producenta.

Gwarancja na auto i mała utrata jego wartości na rynku wtórnym.

Kupując nowy samochód u dealera i akceptując warunki jego gwarancji, musimy serwisować pojazd oraz dokonywać okresowych przeglądów tylko w autoryzowanym serwisie obsługi. Największą zaletą takiego rozwiązania jest znaczne podniesienie wartości auta używanego, co w przyszłości może ułatwić jego sprzedaż. Klienci decydujący się na samochód z tzw. drugiej ręki, chętniej wybierają pojazdy z książkami serwisowymi, z dokładnie udokumentowaną historią przeprowadzanych napraw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *