ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

SPOT – nowe metoda lakierowania auta

lakierowanie SPOT

Każde uszkodzenie powłoki lakierniczej samochodu wymaga jak najszybszego usunięcia, co pozwoli ochronić karoserię przed niebezpieczną korozją. Szczególnie nieestetycznie wyglądają wszelkie rysy, które na szczęście można bezproblemowo usunąć bez konieczności demontażu całego elementu.

Lakierowanie SPOT – oszczędność pieniędzy i czasu

Dotychczas stosowane metody lakierowania pojazdów były nie tylko wyjątkowo pracochłonne, ale i generowały wysokie koszty wykonania takiej usługi. Jednak od pewnego czasu wiele autoryzowanych serwisów i renomowanych warsztatów blacharskich zaczęło stosować całkiem nowe rozwiązanie w tej dziedzinie, jakim jest lakierowanie SPOT. Jest to nowoczesna metoda, która cały proces naprawy ogranicza jedynie do miejsca bezpośrednio uszkodzonego.
Na jej zastosowanie decyduje się coraz więcej kierowców, a największą zaletą, którą doceniają, jest właśnie oszczędność czasu. Klasyczny sposób lakierowanie drzwi czy błotnika auta wymagał demontażu całego elementu, a czas naprawy nierzadko wynosił kilka dni, podczas których nie można było użytkować pojazdu. Metoda SPOT ogranicza czas wykonania niezbędnych prac nawet do kilkudziesięciu minut i bezpośrednio po ich zakończeniu można kontynuować jazdę.

Zalety nie do zlekceważenia

Lakierowanie SPOT szturmem zdobyło serca właścicieli samochodów. Przebiega ono nie tylko szybko, ale przede wszystkim pozwala na zachowanie oryginalnej powłoki lakierniczej niemal na całej powierzchni pojazdu. Doskonale sprawdza się właśnie przy niewielkich uszkodzeniach, takich jak często spotykane drobne obtarcia czy rysy, o które nietrudno np. na parkingach, czy też odpryski od kamieni uciekających spod kół innych samochodów. Lakiernicy specjalizujący się w tej metodzie są w stanie dokładnie dobrać kolor lakiery, tak aby naprawiany obszar nie różnił się od reszty auta, a różnice te eliminuje jeszcze unikalny sposób łączenia nowej warstwy lakieru z fabryczną. Dodatkowo właściciel samochodu może zaoszczędzić koszty lakierowania, niższe o około 60 procent od stosowanych dotychczas tradycyjnych metod.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *