ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Lakiernictwo

4 seasons on the road car

Lakier samochodu stanowi swoistą wizytówkę, świadczącą o stanie samochodu. Narażony jest jednak na destrukcyjny wpływ środowiska czy nawet najmniejszych kolizji. Źle wykonana powłoka lakieru na karoserii z czasem jest narażona na wiele nieestetycznych zniekształceń wynikających ze struktury, a każdy dzień może przynieść rysy, bądź odpadające warstwy lakieru.

Lakiernictwo jest dziedziną mechaniki samochodowej, które wymaga bardzo profesjonalnego podejścia. Odpowiednie pokrycie karoserii lakierem gwarantuje wieloletnią trwałość, jednak najmniejsze błędy popełnione przy naprawach lakierniczych są w stanie zepsuć całą estetykę karoserii w ułamku sekundy.

Naprawy lakiernicze wykonywane w naszym serwisie charakteryzują się indywidualnym podejściem, z nastawieniem na detailingowe procesy, celem jak największego utrwalenia lakieru na karoserii. W przypadku pojedynczych elementów dobór odpowiedniego lakieru stanowi nie lada wyzwanie. Profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem i profilaktycznymi metodami gwarantuje zadowolenie z wykonywanych napraw. Naprawy lakiernicze stanowią rutynową czynność związaną z utrzymaniem samochodu w stanie nienaruszonym i wymagają podejścia równie fachowego jak silnik czy skrzynia biegów.