ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Naprawa felg

Dopełnieniem stylowego lub sportowego wyglądu samochodu są doskonale dobrane alufelgi. Jednak materiał, z jakiego są wytwarzane, z czasem matowieje, nie służą mu również wysokie krawężniki. Felgi mogą pękać lub się wykrzywiać. Na szczęście, wyrzucenie uszkodzonych i zakup nowych nie jest jedynym wyjściem.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oferujemy Państwu profesjonalną naprawę felg. Dokładnie i rzetelnie ocenimy ich stan i zaproponujemy właściwą technologię renowacji. Idealnie wyprostujemy uszkodzoną felgę, a następnie uzupełnimy wszelkie ubytki w materiale. Element zostanie następnie piaskowany oraz zabezpieczony antykorozyjnie. Kolejnym krokiem będzie lakierowanie. Z dbałością o każdy szczegół, dokładnie wypolerujemy również ranty. W konsekwencji otrzymacie Państwo profesjonalnie odnowioną felgę, która doskonale będzie się prezentować w Państwa samochodzie.

Ze względu na to, że wszystkie czynności wykonujemy w naszym warsztacie i nie korzystamy z podwykonawców, możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanej usługi.