ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Naprawa szyb, usuwanie odprysków

coche por la carretera del bosque

Drobne uszkodzenia szyb samochodowych są wyjątkowo denerwujące. Teoretycznie są niewielkie, jednak przeszkadzają, co więcej, nie zawsze można jeździć samochodem z uszkodzoną szyba. Jeśli uszkodzenia znajdują się w polu widzenia, miejscu pracy wycieraczek, nie dość, że stwarzają ryzyko odebrania dowodu rejestracyjnego przez Policję, to dodatkowo mogą się powiększać. Jak je naprawić?

Dla wielu osób naprawa szyb to pojecie nieistniejące. Uszkodzona szyba w końcu kwalifikuje się do wymiany. Owszem, w wielu przypadkach tak, jednak niewielkie uszkodzenia można naprawić, bez konieczności kosztowniej wymiany szyby samochodu.

Jeśli uszkodzenie szyby jest niewielkie, warto zdecydować się na wizytę w naszym serwisie i zlecenie naprawy szyby. Taka naprawa szyby to koszt dużo niższy od wymiany szyby. Jeśli uszkodzenie jest większe, również warto skonsultować się z nami. Jeśli okaże się, że szyba jednak jest do naprawy, serwis na pewno nie podejmie się próby wymiany

Podsumowując – uszkodzonej szyby nie warto od razu wymieniać. Być może za dużo mniejsze pieniądze uda się ją naprawić. Serwis oceni problem fachowo i jeśli będzie taka szansa, podejmie się naprawy szyby.