ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Przeglądy okresowe

Każdy pojazd, który ma być dopuszczony do użytku, musi przechodzić regularne badania techniczne, jednak ważne są także przeglądy okresowe. Są nimi dobrowolne wizyty kierowcy w serwisie motoryzacyjnym, mające na celu sprawdzenie stanu technicznego auta oraz ewentualną wymianę części eksploatacyjnych na nowe.

Tego typu kontroli można dokonywać w dowolnym okresie. Pozwalają one zachować pojazd w optymalnej kondycji tak długo, jak to możliwe. W naszym serwisie wykwalifikowani pracownicy dokonują skrupulatnych przeglądów, dzięki którym można stale dbać o dobry stan pojazdu. Klienci będą mieli pewność, że korzystają z samochodów sprawnych i bezpiecznych, a do tego możliwie najbardziej ekonomicznych. Przeprowadzane w naszym serwisie przeglądy okresowe pozwalają znaleźć i odpowiednio szybko naprawić wszelkie usterki oraz podnoszą jakość jazdy.

Zajmujemy się różnymi samochodami, bez względu na model i jego rocznik. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, oferując prawdziwy profesjonalizm w konkurencyjnych cenach, a przy tym licząc się z czasem usługobiorcy.