ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Usuwanie wgnieceń po gradobiciu

Gradobicie jest jednym z najbardziej niespodziewanych opadów atmosferycznych i ciężko ustrzec przed nim nasze samochody. Niestety, może powodować duże uszkodzenia karoserii. Dzięki nam profesjonalne usuwanie wgnieceń po gradobiciu jest szybkie i efektowne.

Obecnie stosowana technologia pozwala wyciągnąć wgniecenia w nadwoziu bez kłopotliwego szpachlowania i lakierowania przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które likwidują powstałe deformacje karoserii. Usuwanie wgniotek następuje natychmiastowo, dając rewelacyjny efekt w postaci gładkiej powierzchni, niezałamującej światła i bez uszkodzenia lakieru. W ten sposób koszty naprawy są zminimalizowane, podobnie jak ingerencja w wygląd samochodu. Zdarza się jednak, że w wyniku gradobicia zostaje uszkodzony także lakier. W takim wypadku niezbędne jest nałożenie podkładu i lakieru, ale możliwe jest uniknięcie nakładania szpachli.

Decydując się na nas, stawiają państwo na sprawdzony i dobrze przygotowany do tego typu prac warsztat z odpowiednim doświadczeniem. Gwarantujemy krótki czas naprawy i satysfakcję z osiągniętego efektu oraz fachowe doradztwo.