ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Usuwanie wgnieceń parkingowych

Kierowcy posiadają niestety bardzo różny poziom umiejętności. Jedni potrafią bez stłuczki ze swojej winy przejechać wiele lat, inni natomiast u mechanika są stałymi klientami i to ze swojej winy. Jednak nawet, jeżeli ktoś jest bardzo dobrym kierowcą, może nie uniknąć wizyty w warsztacie. Wszystko za sprawą faktu, że na drodze dobry kierowca nie jest sam. Stłuczka może być spowodowana przez mniej doświadczonego kierującego, przy czym ten drugi nie ma możliwości odwrócenia skutków nieodpowiedzialnego manewru.

Bardzo często takie sytuacje zdarzają się na parkingach, gdzie początkujący kierowcy mają spore problemy. Różnego rodzaju wgniecenia i otarcia nawet nie dziwią tych, którzy jeżdżą już parę lat. Każdemu jednak zależy na tym, by jego auto wyglądało dobrze. Dlatego też nasz warsztat oferuje szybkie usuwanie wgnieceń i otarć parkingowych.

Dla pracownika warsztatu samochodowego to prosta sprawa. Za pomocą odpowiednich narzędzi możemy przywrócić blachę do początkowego stanu i koloru. To nic trudnego, a robi dużą różnicę w wyglądzie samochodu.