ul. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

(61) 844 90 50 kontakt@fastserv.com.pl

Woskowanie auta

Woskowanie auta

Woskowanie aut ma na celu wytworzenie na powierzchni lakieru karoserii samochodu, ochronnej warstwy, dzięki której lakier będzie bardziej odporny na zarysowania i wpływ warunków atmosferycznych. Czy warto decydować się na woskowanie aut, skoro woskowanie to opcja dostępna w myjniach samochodowych? Decydując się na mycie samochodu w myjni, możemy wybrać opcję z woskowaniem, jednak takie woskowanie nie ma nic wspólnego z profesjonalnym woskowaniem wykonywanym w naszym serwisie.

Woskowanie wykonywane w serwisie to zupełnie inna jakość woskowania. Karoseria samochodu jest pokrywana woskiem, po jego wyschnięciu zaś profesjonalnie polerowana. Dzięki takiemu działaniu, na powierzchni karoserii samochodu powstaje mocna i trwała powłoka ochronna, która nie zniknie po pozostawieniu samochodu w deszczu, czy też po kilkukrotnym myciu karoserii.

Podsumowując – warto regularnie woskować karoserię naszego auta. Dzięki takiemu działaniu, możemy mieć pewność, że auto będzie wyglądało świetnie, karoseria będzie chroniona przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Po latach regularnego woskowania lakier samochodu będzie wyglądał idealnie, co między innymi podniesie wartość pojazdu, w przypadku sprzedaży. Warto więc woskować karoserie pojazdu, zamiast jednak liczyć na woskowanie na myjni, po prostu zlecać je profesjonalistom.